Poslední diskuse
Kontakt

Místo pro Vaše kontaktní údaje.

Martin Brada

telefon : 776 119 518

meil : brada32@seznam.cz

www.jigstreamer.cz

Diskuse k článku: První článek

19.12.2012Kategorie:
 

172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.

NKalužmistr - Profil | Čt 12.4.2012 7:19:25

Dobré ráno motaniny :-))

    Nmartcv - Profil | Čt 12.4.2012 0:48:39

    zase pár chlupáčů.....

      Nmartcv - Profil | Čt 12.4.2012 0:19:10

      Y@rin >> jinak materiál teda pořádnej.....:-)

        Nmartcv - Profil | Čt 12.4.2012 0:18:16

        Y@rin >> to fakt musím schovat...to by nám smazali admini celou otázku....:-)

          NY@rin - Profil | St 11.4.2012 23:53:21

          Kalužmistr >> ... a ze zbytku by si mohl Niky Lauda nechat udělat uši

            NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 22:43:22

            Y@rin >> škoda, že nemá na jednom hudrovadlu bradavici. Na druhým si mohl vyříznout dírku a zapínat to, jako galoše :-))

              NKalužmistr - Profil | St 11.4.2012 22:41:01

              Y@rin >> To je hudrovadlo že by měl kovář zástěru :-))

                NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 22:40:16

                martcv >> a Bláža.... jsem v pasti. Prošvihnul jsem to, už se to nikdy nedozvím :-( :-)

                  NBláža - Profil | St 11.4.2012 22:40:09

                  Kalužmistr >> Jsem si poprskal monitóór..... ;o)))))))))))))

                    NY@rin - Profil | St 11.4.2012 22:39:10

                    Kalužmistr >> ten se prej jemně zasouvá :-))

                      NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 22:38:38

                      Y@rin >> to je snad krocaní hudrovadlo :-)

                        NKalužmistr - Profil | St 11.4.2012 22:36:57

                        Y@rin >> A kde je jig.

                          Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 22:30:33

                          HoumrP >> si to prošvih.....:-)

                            NBláža - Profil | St 11.4.2012 22:30:25

                            HoumrP >> To víš, je taky taková přelétavá.... ;o)))

                              NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 22:27:31

                              martcv >> chtěl jsem se na "kundíka" podívat ale domácí už chrupe :-)). Sem nevěděl,
                              že je to moucha :-)

                                Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 22:24:54

                                HoumrP >> Ale kolegové v muškařině z tohoto materiálu uvázali dnes už legendární a nepřekonatelnou mouchu s poetickým názvem "kundík".......:-)

                                  NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 22:21:02

                                  martcv >> kdyby jsi pomohl dřív, nemuseli jsme se trápit a luštit :-)

                                    Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 22:19:15

                                    HoumrP >> Jste zapoměli že na dálnici taky nic neroste.....:-))))

                                      NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 22:01:45

                                      martcv >> snažili jsme se přijít věci na kloub :-))

                                        Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 21:52:28

                                        HoumrP >> jste to tady rozjeli......to jsou teorie....:-)