NKalužmistr - Profil | Čt 12.4.2012 7:19:25
Dobré ráno motaniny :-))
Nmartcv - Profil | Čt 12.4.2012 0:18:16
Y@rin >> to fakt musím schovat...to by nám smazali admini celou otázku....:-)
NY@rin - Profil | St 11.4.2012 23:53:21
Kalužmistr >> ... a ze zbytku by si mohl Niky Lauda nechat udělat uši
NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 22:43:22
Y@rin >> škoda, že nemá na jednom hudrovadlu bradavici. Na druhým si mohl vyříznout dírku a zapínat to, jako galoše :-))
NKalužmistr - Profil | St 11.4.2012 22:41:01
Y@rin >> To je hudrovadlo že by měl kovář zástěru :-))
NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 22:40:16
martcv >> a Bláža.... jsem v pasti. Prošvihnul jsem to, už se to nikdy nedozvím :-( :-)
NBláža - Profil | St 11.4.2012 22:40:09
Kalužmistr >> Jsem si poprskal monitóór..... ;o)))))))))))))
NKalužmistr - Profil | St 11.4.2012 22:36:57
Y@rin >> A kde je jig.
NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 22:27:31
martcv >> chtěl jsem se na "kundíka" podívat ale domácí už chrupe :-)). Sem nevěděl,
že je to moucha :-)
že je to moucha :-)
Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 22:24:54
HoumrP >> Ale kolegové v muškařině z tohoto materiálu uvázali dnes už legendární a nepřekonatelnou mouchu s poetickým názvem "kundík".......:-)
NHoumrP - Profil | St 11.4.2012 22:21:02
martcv >> kdyby jsi pomohl dřív, nemuseli jsme se trápit a luštit :-)
Nmartcv - Profil | St 11.4.2012 22:19:15
HoumrP >> Jste zapoměli že na dálnici taky nic neroste.....:-))))

načítám...




