NHoumrP - Profil | Ne 13.5.2012 21:55:53
Razgy >> My vám, nebo vy nám? :-)) S Martinem jsme rybky pouštěly . Ono jich tam moc asi nebude.
NRazgy - Profil | Ne 13.5.2012 18:05:54
HoumrP >> takže to vy jste nám chtěli vychytat tatry?! koukal jsem na ty chuchvalce žabích jiker v rostlinách, to se okounům bude dařit....
já mám z 6.5. krásnýho pd 32 - taky z tater
NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Ne 13.5.2012 17:26:04
nebo - Crosscut Rabbit Flesh Strips Two Tone myslím že to do začátku sezony příjde :-)
NKalužmistr - Profil | Ne 13.5.2012 7:38:21
HoumrP >> Díky, vono už do zahájení moc nezbejvá a ještě to malování tak se musím snažit něco vymyslet.
NHoumrP - Profil | So 12.5.2012 20:51:19
Kalužmistr >> Pepo, ty jedeš jak kuna :-)): Máš to hezký...
NHoumrP - Profil | So 12.5.2012 20:50:17
motor >> díky, možná na něj dojde :-)
NKalužmistr - Profil | So 12.5.2012 8:38:04
Snad to malování zvládnu a začnu v klidu zas vázat.
NKalužmistr - Profil | So 12.5.2012 8:36:06
Nazdar přátelé, poslední vázání před malováním.
Nmotor - Profil | So 12.5.2012 7:36:50
HoumrP >> Ten colmik není špatnej, vyzkoušej T-force od trabucca
Npietros - Profil | Pá 11.5.2012 12:26:32
Mates PB >> Tak to jsem vůbec neřešil :) díky za připomínku.
NMates PB - Profil | Pá 11.5.2012 11:54:27
pietros >> Ty hřbety na opačné straně, to máš schválně?
NZajda - Profil | Čt 10.5.2012 22:29:44
HoumrP >> :-)))
NMates PB - Profil | Čt 10.5.2012 22:29:41
HoumrP >> Jen jsem šel kolem :-))
NHoumrP - Profil | Čt 10.5.2012 22:28:33
Zajda >> šel, ale byl by řídkej :-))
NZajda - Profil | Čt 10.5.2012 22:23:08
HoumrP >> Zonker by z toho nešel udělat?:-)
NHoumrP - Profil | Čt 10.5.2012 22:22:06
Mates PB >> to byla jen sranda, mám tři chlupy ve čtyřech řadách :-). Bylo myšleno na hlavě