NKalužmistr - Profil | So 7.4.2012 15:36:46
Ntomas.kovalcik - Profil | So 7.4.2012 11:59:22
martcv >> pekne streamriky, paci sa mi ako to viazes az do hlavicky - tiez to tak robim. je to estetickejsie. nepride ti ako plytvanie pouzit Keough hackle v 1. kvalite na streamre? ja na to davam obyc kohuta z dediny, okrem ceny ma dalsiu vyhodu a to, ze je krasne makky.
NKalužmistr - Profil | Pá 6.4.2012 13:53:03
martcv >> Je to parádní, hned to půjdu zkusit. díky moc.
NHoumrP - Profil | Čt 5.4.2012 21:41:21
martcv >> máš prázdnou? Jsi na sebe pěkně lakomej :-)))
Tak už zase můžu.... máš to fakt luxusní jaxvině :-)
Tak už zase můžu.... máš to fakt luxusní jaxvině :-)
NKalužmistr - Profil | Čt 5.4.2012 21:38:29
martcv >> Já myslím že zítra přijde všechno už taky poslali ten vlasec. Vejkend bude delší a ještě hnusný počasí, tak budu motat.
Nmartcv - Profil | Čt 5.4.2012 21:36:24
Kalužmistr >> jj......si budu taky muset něco umotat pro sebe.....mám prázdnou krabku...:-(
NKalužmistr - Profil | Čt 5.4.2012 21:22:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

načítám...

























