Poslední diskuse
Kontakt

Místo pro Vaše kontaktní údaje.

Martin Brada

telefon : 776 119 518

meil : brada32@seznam.cz

www.jigstreamer.cz

Diskuse k článku: První článek

19.12.2012Kategorie:
 

172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.

NKalužmistr - Profil | So 7.4.2012 15:36:46

Dnešní pokus.

    Ntomas.kovalcik - Profil | So 7.4.2012 11:59:22

    martcv >> pekne streamriky, paci sa mi ako to viazes az do hlavicky - tiez to tak robim. je to estetickejsie. nepride ti ako plytvanie pouzit Keough hackle v 1. kvalite na streamre? ja na to davam obyc kohuta z dediny, okrem ceny ma dalsiu vyhodu a to, ze je krasne makky.

      NDetreux - Profil | So 7.4.2012 11:11:23

      martcv >> jseš hroznej perfekcionalista

        Nmartcv - Profil | So 7.4.2012 0:06:34

        ........

          Nmartcv - Profil | So 7.4.2012 0:05:14

          ............

            Nmartcv - Profil | So 7.4.2012 0:04:12

            .......

              Nmartcv - Profil | So 7.4.2012 0:03:00

              nové barevné kombinace........

                NKalužmistr - Profil | Pá 6.4.2012 13:53:03

                martcv >> Je to parádní, hned to půjdu zkusit. díky moc.

                  Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 12:11:36

                  ............

                    Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 12:03:29

                    a rozdělení matroše na půlku.........

                      Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 12:00:06

                      a komplet

                        Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 11:52:32

                        Kalužmistr >> pojd sem...proto jsem to tu založil...tak posílám nějaký fotky...

                          Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 8:57:30

                          nová variace.....

                            Nmartcv - Profil | Čt 5.4.2012 23:46:23

                            ......prcky ....10g

                              Nmartcv - Profil | Čt 5.4.2012 23:42:58

                              dneska něco málo........

                                Nmartcv - Profil | Čt 5.4.2012 21:44:45

                                HoumrP >> dík

                                  NHoumrP - Profil | Čt 5.4.2012 21:41:21

                                  martcv >> máš prázdnou? Jsi na sebe pěkně lakomej :-)))

                                  Tak už zase můžu.... máš to fakt luxusní jaxvině :-)

                                    NKalužmistr - Profil | Čt 5.4.2012 21:38:29

                                    martcv >> Já myslím že zítra přijde všechno už taky poslali ten vlasec. Vejkend bude delší a ještě hnusný počasí, tak budu motat.

                                      Nmartcv - Profil | Čt 5.4.2012 21:36:24

                                      Kalužmistr >> jj......si budu taky muset něco umotat pro sebe.....mám prázdnou krabku...:-(

                                        NKalužmistr - Profil | Čt 5.4.2012 21:22:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Počasí je luxusní na motání.